Pozwól nam zadbać o Twoje Piękno - Dołącz do grona Najpiękniejszych!

Nawilżanie skóry

Gabinet kosmetyczny Włocławek Południe

Viola Studio, Wioletta Gęsicka, Salon kosmetyczny, Gabinet kosmetyczny, Włocławek

Jak powstał gabinet kosmetyczny Viola Studio?
Było to ponad 20 lat temu, kiedy zdecydowałam porzucić branżę medyczną na rzecz nieznanej wówczas kosmetologii estetycznej. Po zdobyciu zawodu i przejściu licznych kursów z wielkim zapałem i pasją do zawodu otworzyłam jeden z pierwszych gabinetów kosmetycznych we Włocławku. Kosmetologia jest młodym zawodem, dlatego niezbędne jest uczestnictwo w targach i szkoleniach by poszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Selektywność i umiejętność doboru odpowiednich marek dermokosmetycznych, na których pracujemy wyróżnia nas spośród wielu nowopowstałych gabinetów. Nowoczesne technologie pozwalają nam na pielęgnację skóry oraz na jej leczenie. Współpraca z dr Krzysztofem Widerkiewiczem - neurologiem, certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej i właścicielem ESMEDIQUA w Warszawie - zapewnia nam bezpieczeństwo zabiegów oraz możliwość poszerzania oferty.

Gabinet kosmetyczny Gdańsk Przymorze

Viola Studio, Wioletta Gęsicka, Salon kosmetyczny, Gabinet kosmetyczny, Włocławek

Zadowolenie klientów mobilizuje mnie oraz cały zespół Viola Studio do dalszego udoskonalania swoich umiejętności oraz poszerzania działalności. Dlatego też, wraz z córkami, postanowiłyśmy spełnić kolejne marzenie i otworzyć gabinet kosmetyczny Viola Studio w Gdańsku. Gdańsk to idealne miejsce do rozwoju ze względu na liczne targi, szkolenia i sympozja kosmetyczne. Gabinet powstał w 2013 roku, na pięknym, nowo otwartym osiedlu "Cztery Oceany" w dzielnicy Przymorze. Dbamy nie tylko o urodę swoich klientek, ale również o ich zdrowie. Organizujemy liczne kampanie zdrowego trybu życia współpracując z dietetyczką oraz barfitterką. Oferujemy zabiegi nieinwazyjne tj. ultradźwięki, mikrodermabrazja diamentowa, fale radiowe, oraz inwazyjne tj. terapia mikroigłowa, zabiegi laserowe czy peelingi chemiczne. Dobór dermokosmetyków, na których pracujemy pozwala nam na tworzenie autorskich zabiegów, które dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Oferta zabiegów wciąż się powiększa, co daje nam nieograniczone możliwości rozwoju.

Logo Viola Studio, Gabinet kosmetyczny Gdańsk Włocławek

Galeria

Gabinet kosmetyczny we Włocławku Gabinet kosmetyczny Kaliska Włocławek Gabinet kosmetyczny Osiedle Południe Włocławek Gabinet kosmetyczny Gdańsk Gabinet kosmetyczny w Gdańsku na Przymorzu Gabinet kosmetyczny Cztery Oceany Gdańsk Przymorze

Facebook


Kontakt

Gabinet kosmetyczny Gdańsk

Adres:ul. Obrońców Wybrzeża 9 lokal 7
Osiedle:Cztery Oceany
Telefon:664 561 985

Gabinet kosmetyczny Włocławek

Adres:ul. Kaliska 78
Telefon:506 155 615

E-mail: kontakt@gabinet-violastudio.pl