Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna - Viola studio

Lipoliza iniekcyjna

Nieinwazyjne likwidowanie tkanki tłuszczowej za pomocą fosfatydylocholiny, powodującej rozpuszczanie komórek tłuszczowych. W miejscu wstrzyknięcia powstaje zamierzony i kontrolowany niewielki stan zapalny tkanki tłuszczowej. "Obrzęknięte" komórki tłuszczowe pękają, a uwolnione z nich tłuszcze są transportowane do krwi, z której trafiają do wątroby, gdzie są rozkładane, a następnie wydalane z organizmu.

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania ze strony pacjenta, jednak nie jest wskazane spożywanie alkoholu oraz środków przeciwbólowych do 24 godzin przed zabiegiem Odstępy między zabiegami powinny wynosić 3-4 tygodnie.
Liczba zabiegów w serii: 2-6
Czas trwania zabiegu: do 30 minut
Zabieg wykonywany jest bez znieczulenia, mało bolesny.
Jako uzupełnienie terapii polecamy wykonanie masażu limfatycznego, który przyspieszy usuwanie tłuszczu z komórek i ułatwi jego transport przez naczynia chłonne.

Efekt zmniejszenia obwodu do 3cm już po pierwszym zabiegu

Wskazania:

- Podwójny podbródek
- Nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach, biodrach, pośladkach, w okolicy pach, kolan, ramion
- Otłuszczony kark
- Modelowanie sylwetki
- Cellulit

Przeciwskazania:

- Ciąża i laktacja
- Ciężkie choroby nerek i wątroby
- Cukrzyca
- Choroby krwi związane z nadmiernym krwawieniem
- Choroby tarczycy (można wykonać u osób z zaburzeniami autoimmunologicznymi tarczycy, chorych na Hashimoto, kiedy poziom przeciwciał jest bardzo niski lub równy 0)

Fosfatydylocholina

Jest enzymem wytwarzanym przez ludzkie ciało. Występuje w błonach komórkowych i odgrywa istotną rolę w wewnątrz- i zewnątrzkomórkowym procesie transportu metabolicznego, ponieważ kontroluje substancje opuszczające i pochłaniane przez komórki.

Zwiększa rozpuszczalność tłuszczów ułatwiając ich eliminację. Wspomaga również działanie enzymów niszczących lipidy z błony komórkowej. W komórkach tłuszczowych zwiększa przepuszczalność błony, co ułatwia wydalanie nadmiaru tłuszczu z organizmu.

Fosfatydylocholinę stosuje się jako środek wspomagający w zabiegach odchudzających, modelowania sylwetki oraz likwidujących tkankę tłuszczową.

Ceny już od 100zł! Przejdź do cennikaGaleria

Gabinet kosmetyczny we Włocławku Gabinet kosmetyczny Kaliska Włocławek Gabinet kosmetyczny Osiedle Południe Włocławek Gabinet kosmetyczny Gdańsk Gabinet kosmetyczny w Gdańsku na Przymorzu Gabinet kosmetyczny Cztery Oceany Gdańsk Przymorze

Facebook


Kontakt

Gabinet kosmetyczny Gdańsk

Adres:ul. Obrońców Wybrzeża 9 lokal 7
Telefon:664 561 985

Gabinet kosmetyczny Włocławek

Adres: Włocławek, ul. Kaliska 78
Telefon:506 155 615

E-mail: kontakt@gabinet-violastudio.pl