Modeling skóry Bloomea

modeling skóry Bloomea - Viola studio

Czy jesteś gotowa zmienić swoją skórę?

Modeling skóry za pomocą urządzenia Bloomea® to zabieg bazujący na trzech podstawowych działaniach: makroeksfoliacji, mikrowibracji i luminoterapii. Dzięki ich połączeniu możliwe jest osiągnięcie efektu nowoczesnego, nieinwazyjnego liftingu.

Technologia Bloomea® jest całkowicie bezpieczna dla każdego rodzaju skóry, także wrażliwej i naczynkowej. Sam zabieg jest bezbolesny i przebiega w sterylnej atmosferze. Rezultaty, jakie można osiągnąć uzależnione są od wyjściowego stanu skóry. Możliwe jest zarówno delikatne odświeżenie, jak i osiągnięcie efektu resurfacingu laserowego. Zabieg może być wykonywany przez cały rok – nie zwiększa wrażliwości skóry na promieniowanie słoneczne.

Bloomea® przez 10 lat była wykorzystywana przez francuskich chirurgów plastycznych głównie w zabiegach pooperacyjnych w celu przyśpieszenia leczenia blizn czy rozstępów. Z czasem bazując na badaniach histologicznych pięciu warstw naskórka odkryto jej wyjątkowe działanie w zabiegach kosmetologicznych. W Polsce zabieg ten jest zupełną nowością, pierwsze zabiegi zaczęto wykonywać w marcu 2017 roku.

Nagroda w kategorii „Najlepszy zabieg kosmetyczny 2016” na kongresie LNE w Paryżu

Nagroda w kategorii „Innowacja roku 2016. Aparatura kosmetyczna”, Cosmoprof Hongkong

Nagroda imienia H. Pierantoni w kategorii „Innowacyjny produkt w zabiegach estetycznych” na Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej w Paryżu w 2015 r.

Efekty zabiegu:

- poprawa napięcia skóry
- wymodelowanie owalu twarzy
- lifting, odmłodzenie skóry
- redukcja zmarszczek i bruzd
- redukcja przebarwień
- zagęszczenie skóry
- nawilżenie i dotlenienie skóry
- redukcja blizn i bruzd potrądzikowych
- wygładzenie skóry
- rozjaśnienie, wyrównanie kolorytu skóry
- redukcja rozstępów i blizn obejmujących wszystkie obszary ciała (pourazowych, pooperacyjnych i po cięciu cesarskim)

Przeciwskazania do zabiegu:

- zakażenia wirusowe, grzybicze i bakteryjne skóry
- trądzik krostkowy i ropowiczy
- nadżerki
- nowotwory skóry i znamiona
- naczyniaki jamiste
- terapia przeciwtrądzikowa Izotekiem, Roaccutanem (wskazana min.3 miesięczna przerwa)

Zabieg może być wykonany u kobiet w ciąży i karmiących (za zgodą lekarza). Jest to możliwe dzięki temu, iż praca urządzenia opiera się na pobudzaniu naturalnych procesów zachodzących w tkankach. Ani światło LED, ani mikroprądy nie penetrują dalej, poza obszar skóry poddawany zabiegowi.

Jak wygląda zabieg:

1. Mikroeksfoliacja – złuszczenie za pomocą wyciągu z liści agawy, którym pokryte są głowice zabiegowe o trzech poziomach intensywności (od łagodnego do resurfacingu laserowego powodującego kontrolowane uszkodzenia).

2. Mikrowibracja powoduje wprowadzenie w głębokie warstwy skóry koktajlu składników odżywczych i nawilżających, zawierającego m.in. kwas hialuronowy, kolagen i elastynę.

3. Luminoterapia – urządzenie emituje światło podczerwone, przyspieszając namnażanie elastyny i fibroblastów, odpowiedzialnych za produkcję kolagenu powodującego utrzymanie elastyczności skóry

Zabieg może być wykonywany w serii co 7-14 dni, 4-6 razy.


Zabieg dostępny w gabinetach Viola Studio w Gdańsku oraz we Włocławku w promocyjnej cenie Sprawdź cenyGaleria

Gabinet kosmetyczny we Włocławku Gabinet kosmetyczny Kaliska Włocławek Gabinet kosmetyczny Osiedle Południe Włocławek Gabinet kosmetyczny Gdańsk Gabinet kosmetyczny w Gdańsku na Przymorzu Gabinet kosmetyczny Cztery Oceany Gdańsk Przymorze

Facebook


Kontakt

Gabinet kosmetyczny Gdańsk

Adres:ul. Obrońców Wybrzeża 9 lokal 7
Telefon:664 561 985

Gabinet kosmetyczny Włocławek

Adres: Włocławek, ul. Kaliska 78
Telefon:506 155 615

E-mail: kontakt@gabinet-violastudio.pl